Taylor Lautner inspireeris Taylor Swifti laulude kirjutamiseks?

Kui kuulata Taylor Swifti uut albumit Speak Now (Räägi nüüd), siis sealt võib teada saada üht-teist lauljatari eraelu kohta.

“Ma olen väga uhke oma järgmise albumi üle. Ma oskan kirjutada vaid sellest, mida olen ise läbi elanud. Ja tõepoolest: viimase kahe aasta jooksul, on väga paljutki juhtunud,’’ räägib ta väljaandele Glamour.

“Kõik, mida olen läbi elanud, annab mulle inspiratsiooni laulude jaoks,’’ lisab ta. “Mingil põhjusel tunnen ma end väga kindlalt, kui ma oma elu lauludesse panen. Selle kohapealt ma ei hoia end tagasi: nimed, kuupäevad, ajad, inimeste näoilmed, täpselt kus olime ja mida tundsime, mida ma soovin, et oleksin öelnud neile.”

Swift, kelle auhinna saamise hetke, suutis Kanye West ära rikkuda, on võitnud mitmeid Grammy auhindasid, ning olnud suhetes “Videviku” staari Taylor Lautneri ja ka laulja Joe Jonasiga, ei suuda ära oodata, et saaks ka nemad oma lauludesse kirjutada.

“Ma ootan väga fännide reaktsioone, ent samas olen ka väga elevil kuulmaks, mida arvavad mu lugudest need mehed, kellest need inspireeritud on,’’ selgitab lauljatar.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: