Kas Tay, Rob ja Kristen osalevad MTV VMA-sil? Vastus on siin…

Kõik muusikasõbrad on kindlasti kursis sellega, et varsti toimub selline üritus nagu MTV Video Music Awards. Paljud Videviku fännid on kindlasti (salamisi) lootnud, et ka meie lemmik kolmik osaleks sel aastal seal. Kahjuks saime nüüd ametliku kinnituse,  et see aasta peame ilma nendeta läbi ajama. Nemad EI viibi üritusel kohapeal. Miks?

“Robert Pattinson, Kristen Stewart ja Taylor Lautner EI – ma rõhutan, et ei – osale MTV VMA-l, mida see aasta juhib Chelsea Handler. On küll kahju, et nad seal ei osale, kuid see on mõistetav, kuna neil pole midagi promoda seal, seega puudub neil põhjus kohal olemiseks,” kirjutab E! Online. “Pealegi on nad kõik väga hõivatud. Robert on puhkusel, ent Kristen ja Taylor on oma uute filmide võtetel.”

“Rohkem ei oska midagi Videviku kohta öelda, kuid me poleks üllatunud, kui mõni nende kaasnäitlja siiski tuleks kohale,” märgib E! Online.

Videviku fännidele võiks lohutuseks seda öelda, et teatavasti avaldas kogu saaga autor Stephenie Meyer hiljuti uue Videviku novelli: “Bree Tanneri lühike teine elu”, ja Summit Entertainment kaalub parasjagu seda, kas ka see raamat viiakse kinoekraanile. Ent midagi pole veel otsustatud…


Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: