Kas Tay, Rob ja Kristen osalevad MTV VMA-sil? Vastus on siin…

Kõik muusikasõbrad on kindlasti kursis sellega, et varsti toimub selline üritus nagu MTV Video Music Awards. Paljud Videviku fännid on kindlasti (salamisi) lootnud, et ka meie lemmik kolmik osaleks sel aastal seal. Kahjuks saime nüüd ametliku kinnituse,  et see aasta peame ilma nendeta läbi ajama. Nemad EI viibi üritusel kohapeal. Miks?

“Robert Pattinson, Kristen Stewart ja Taylor Lautner EI – ma rõhutan, et ei – osale MTV VMA-l, mida see aasta juhib Chelsea Handler. On küll kahju, et nad seal ei osale, kuid see on mõistetav, kuna neil pole midagi promoda seal, seega puudub neil põhjus kohal olemiseks,” kirjutab E! Online. “Pealegi on nad kõik väga hõivatud. Robert on puhkusel, ent Kristen ja Taylor on oma uute filmide võtetel.”

“Rohkem ei oska midagi Videviku kohta öelda, kuid me poleks üllatunud, kui mõni nende kaasnäitlja siiski tuleks kohale,” märgib E! Online.

Videviku fännidele võiks lohutuseks seda öelda, et teatavasti avaldas kogu saaga autor Stephenie Meyer hiljuti uue Videviku novelli: “Bree Tanneri lühike teine elu”, ja Summit Entertainment kaalub parasjagu seda, kas ka see raamat viiakse kinoekraanile. Ent midagi pole veel otsustatud…


Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: