Natukene informatsiooni “Abduction”-ist.

Videviku saaga filmides “Noorkuus” ja “Päikesevarjutuses” õnnestus Taylor Lautneril fänne šokeerida oma super vormiga, kuid tema uues filmis “Abduction” saab ta demostreerida hoopis oma võitluskunsti oskuseid. Kui sa ei olnud ennem tiim Jacob, siis küll sa ka varsti hakkad olema. 18-aastane Taylor Lautner on väga hõivatud “Abduction”-i filmimisega Pittsburghis, kus kohalikud fännid on hullunud Lautneri kohal olekust.

“Võttepaiga juures on sadu teismeeas tüdrukuid, kes telgivad väljas ja ootavad juhust, et Tayloriga kohtuda. Sinna on paigaldatud isegi turvaväravad,” räägib Lautneri kaasnäitleja Isaacs. “Abduction” on põnevusfilm, mis keskenub noorukile (Taylor Lautner), kes avastab, et inimesed, kes teda kasvatasid, ei ole tema päris vanemad, see käivatab sündmusteahela, mis paneb teda elu eest võitlema.

See film paneb Taylori oskused väga tõsiselt proovile – ta peab palju jooksma, hüppama ja võitlema. Ta ei näe vaid hea välja, vaid lisaks on ka väga sportlik. Muuseas on ta tulnud ka juunioride maailmameistriks karatees, tänu millele võiks ka väita, et ta on tasemel.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: