Natukene informatsiooni “Abduction”-ist.

Videviku saaga filmides “Noorkuus” ja “Päikesevarjutuses” õnnestus Taylor Lautneril fänne šokeerida oma super vormiga, kuid tema uues filmis “Abduction” saab ta demostreerida hoopis oma võitluskunsti oskuseid. Kui sa ei olnud ennem tiim Jacob, siis küll sa ka varsti hakkad olema. 18-aastane Taylor Lautner on väga hõivatud “Abduction”-i filmimisega Pittsburghis, kus kohalikud fännid on hullunud Lautneri kohal olekust.

“Võttepaiga juures on sadu teismeeas tüdrukuid, kes telgivad väljas ja ootavad juhust, et Tayloriga kohtuda. Sinna on paigaldatud isegi turvaväravad,” räägib Lautneri kaasnäitleja Isaacs. “Abduction” on põnevusfilm, mis keskenub noorukile (Taylor Lautner), kes avastab, et inimesed, kes teda kasvatasid, ei ole tema päris vanemad, see käivatab sündmusteahela, mis paneb teda elu eest võitlema.

See film paneb Taylori oskused väga tõsiselt proovile – ta peab palju jooksma, hüppama ja võitlema. Ta ei näe vaid hea välja, vaid lisaks on ka väga sportlik. Muuseas on ta tulnud ka juunioride maailmameistriks karatees, tänu millele võiks ka väita, et ta on tasemel.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: