Taylor Lautner üllatas fänne.

Taylor Lautner viibib teatavasti hetkel Pittsburghis ja on väga hõivatud “Abduction”-i filmimisega. Ent siiski vaatamata sellele, et Tal on väga kiire, leidis Ta aega, et teha fännidele väikene üllatus ja neile tähelepanu pöörata!

Kuna Taylor filmis Hamton High Schooli juures, siis sinna lähedele olid paljud fännid otsustanud telkima jääda, et oodata kohtumist Tayloriga.

Lauter tegi esmaspäeva hommikul tööst pausi, et minna sinna, kus fännid oma telkidega olid ja muidugi Taylor jagas autogramme ja tegi koos oma austajatega koos piltl.

“See oli hämmastav,” rääkis Hamptoni kooli lõpetanud õpilane Chelsea Waldschmidt. “Ma olin talle nii lähedal, et sain teda puudutada.”

Waldschmidt rääkis, et tema ja veel umbes sada tüdrukud vaatasid Taylori filmimist, näitkes nägid nad, kuid Lautner sõitis motikaga ja SUV-iga.

“Äkki sõitis SUV  meie juurde ja ta [Lautner] tuli välja ja ütles: “Hei, mis toimub?” Kõik läksid hulluks, räägib Waldschmidt. Vaatamata kõikidele kõmufotograafidele, kes seal samas himustasid ka Taylorist pilte saada, säilitas Taylor rahu ja ei kiirustanud lahkumisega mitte üldse. “Ma pole kunagi kuulsust kohanud, nii, et see oli väga äge. Ma ei arvanud, et ta on nii kena. Tal polnud isegi turvamehi kaasas,” lausus Chelsea.

Ohh, Taylor. Kes kohtleb oma fänne paremini, kui Taylor Lautner? Ei, mitte keegi. 😉 Vaata rohkem pilte WPXI-i lehelt.

Advertisements

One Response to Taylor Lautner üllatas fänne.

  1. Rubi says:

    Ma lihtsalt armastan Taylorit! Tema iseloom, välimus, suhtumine fännidesse, näitlemis oskus – no ta on lihtsalt parim!!! 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: