Taylor Lautner üllatas fänne.

Taylor Lautner viibib teatavasti hetkel Pittsburghis ja on väga hõivatud “Abduction”-i filmimisega. Ent siiski vaatamata sellele, et Tal on väga kiire, leidis Ta aega, et teha fännidele väikene üllatus ja neile tähelepanu pöörata!

Kuna Taylor filmis Hamton High Schooli juures, siis sinna lähedele olid paljud fännid otsustanud telkima jääda, et oodata kohtumist Tayloriga.

Lauter tegi esmaspäeva hommikul tööst pausi, et minna sinna, kus fännid oma telkidega olid ja muidugi Taylor jagas autogramme ja tegi koos oma austajatega koos piltl.

“See oli hämmastav,” rääkis Hamptoni kooli lõpetanud õpilane Chelsea Waldschmidt. “Ma olin talle nii lähedal, et sain teda puudutada.”

Waldschmidt rääkis, et tema ja veel umbes sada tüdrukud vaatasid Taylori filmimist, näitkes nägid nad, kuid Lautner sõitis motikaga ja SUV-iga.

“Äkki sõitis SUV  meie juurde ja ta [Lautner] tuli välja ja ütles: “Hei, mis toimub?” Kõik läksid hulluks, räägib Waldschmidt. Vaatamata kõikidele kõmufotograafidele, kes seal samas himustasid ka Taylorist pilte saada, säilitas Taylor rahu ja ei kiirustanud lahkumisega mitte üldse. “Ma pole kunagi kuulsust kohanud, nii, et see oli väga äge. Ma ei arvanud, et ta on nii kena. Tal polnud isegi turvamehi kaasas,” lausus Chelsea.

Ohh, Taylor. Kes kohtleb oma fänne paremini, kui Taylor Lautner? Ei, mitte keegi. 😉 Vaata rohkem pilte WPXI-i lehelt.

Advertisements

One Response to Taylor Lautner üllatas fänne.

  1. Rubi says:

    Ma lihtsalt armastan Taylorit! Tema iseloom, välimus, suhtumine fännidesse, näitlemis oskus – no ta on lihtsalt parim!!! 🙂

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: