Milline näeb välja Taylori töögraafik?

See kuu hakati filmima filmi nimega “Abduction“, mille režissööriks on Oscari nominant John Singleton isiklikult. Film peaks kinodesse plaanide kohaselt jõudma aastal 2011. Peale selle filmimist naaseb Lautner tagasi oma “Videviku” perekonda, kus hakatakse filmiks tegema saaga viimast raamatut “Breaking Dawn“. Raamat jaotatakse kahte osasse ja tehakse kaks filmi. Esimest hakatakse filmima selle aasta lõpus (oktoobris?) ja kinodesse jõuab film samuti 2011. aastal.

Taylor Lautneri võitluskunsti oskused pannakse proovile filmis “Cancun“, sellele filmile järgnevad projektid nagu “Max Steel” ja “Northen Lights” ning peale neid “Breaking Dawn”-i teine osa.

Arvatavasti onTaylor Lautneri kõige suurem projekt siiski superkangelase film. Universal Studio on kinnitanud, et Taylor Lautner on osaline “Stretch Armstrong“-s. See on 3D-s ja põhineb venival Hasbro nukul aastast 1970.

“Viimase kahe aasta jooksul on Taylor Lautnerist saanud tõeline täht kogu maailmas ja selle ajaloos,” räägib Universal Pictures-i president Donna Langley. “Ta oskab hästi välja tuua eriliste võimetega superkangelase tasakaalu energia ja atleetlikuse vahel. Me ei saaks olla rohkem rõõmsad selle üle, et ta oli nõus olema meie Stretch.”

Pildil üks versioon Strech Armstrongist.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: