On Sul “Päikesevarjutuse” kinopilet ostetud?

Kätte on jõudnud kaua oodatud juulikuu, mis tähendab seda, et “Päikesevarjutuse” esilinastus on vaid viie päeva kaugusel. Esimene seanss on nii siis 7. juulil, mis on kolmapäev. Piletid kahjuks selleks päevaks on välja müüdud. Kuid pole hullu, sest järgmistele päevadele on veel palju pileteid saadaval.

Videviku saaga kolmandas osas ähvardab Bellat taas hädaoht – Seattle’is toimuvad müstilised mõrvad ja Bellat jälitab kättemaksu hauduv vampiir. Ta peab valima Edwardi armastuse ja Jacobi sõpruse vahel teadmisega, et otsus võib vallandada vampiiri ning libahundi verise mõõduvõtmise. Läheneb ka keskkooli lõpetamine ning Bella peab tegema elu tähtsaima otsuse.

Osades: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Greene, Billy Burke, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Nikki Reed, Kellan Lutz, Jackson Rathbone, Michael Sheen ja Dakota Fanning.

Põhineb Stephenie Meyeri Videviku-sarja kolmandal osal „Päikesevarjutus“.

Stsenaarium: Melissa Rosenberg. Režissöör: David Slade (“30 Days of Night”).

On Sul juba oma “Päikesevarjutuse” pilet ostetud? Kui ei, siis tee seda kindlasti ForumCinemase koduleheküljelt, sest Sa ei soovi ju maha magada oma lemmik saaga uut filmi!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: