Kristen Stewart on Taylor Lautneri seltsis rõõmsameelsem?

Kas te olete näinud hiljuti Kristen Stewartit naeratamas? Kas ongi tõsi, et Kristen Stewart on palju õnnelikum siis, kui ta on koos Taylor Lautneri, mitte Robert Pattinsoniga? Mitmed erinevad allikad väidavad, et Kristen Stewart, kes on tuntud inimesena, kes ei oska filmides tundeid hästi väljendada ja emotsioonidevaese näo tõttu, naerab viimasel ajal väga palju oma kaas-staari Taylor Lautneriga koos olemise ajal. Kas te olete sellega nõus, või pigem mitte?

Ajakirjanikud on sama asja uurinud ka Videviku staari, kuuma Robert Pattinsoni käest, kas ta suudab Kristenile naeratuse näole võluda, isegi siis, kui Robertil on hea huumorimeel. Robert Pattinson vastas, et kuigi ta alati teeb oma kaas-staaridele igasuguseid nalju, siis Kristenit need ei loksuta ja teda tema naljad ei mõjuta.

Originaal-artikkel on SIIN.

Märkus: Uudis on kirjutatud sellel ajal, kui Kristen Stewart oli koos Taylor Lautneriga Koreas promotuuril… Kui tõesti vaadata videoid ja pilte Taylorist& Kristenist, siis tundub küll, et need kaks saavad omavahel väga hästi läbi ja mõlemad lõbustavad üksteist. 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: