Taylor Lautner ja Dakota Fanning: armas paar?

Mõningad allikad väidavad, et Taylor Lautner ja tema kaasnäitleja Videviku saagas, Dakota Fanning, on võttepaigal üksteisega flirtinud.

Twist Magazine kirjutab, et Taylori ja Dakota flirt on ka avalikkusele silma paistma hakanud. Viimasel korral nähti neid kahte Kristen Stewarti ja Dakota Fanningu uue filmi “The Runawaysi” esilinastusel üksteisega flirtimas.

“Taylor flirtis Dakotaga terve õhtu,” räägib asjassepühendatu. “Keegi kuulis, kui ta oli öelnud Kristenile, et ta arvab, et Dakota on armas.” Twist Magazine kirjutab veel, et arvatavasti sellest suhet edasi ei arene, kuna mõlemad staarid on väga hõivatud oma karjääriga.

16. aastane Dakota Fanning ja 18. aastane Taylor Lautner on väga hõivatud oma tegemistega ja edasiareneva karjääriga ja neil oleks väga raske suhet arendada. Kuid need kaks moodustaksid imearmsa paari. Kas te suudate ettekujutada topeltkohtinguid: Robert Pattinson koos Kristen Stewartiga ja Dakota Fanning koos Taylor Lautneriga?

Õnneks (või kahjuks?) olen päris kindel, et tegu on lihtsalt ühe järjekordse kõlakaga ja seda ei tasuks tõepähe küll võtta!

Allikas: Twist Magazine

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: