“Päikesevarjutuse” võtetega kaasnevad kõlakad.

Viimasel ajal on tohutult palju olnud igasuguseid kõlakaid, miks ja kuidas jne siiski toimusid “Päikesevarjutuse” filmi osade stseenide uuesti filmimine? Algul arvasin, et tegu pole kuigi vajaliku informatsiooniga, kuid kuna neid uudiseid, mis on väga gossip‘i maigulised, ilmub ikka veel ja veel… Seega:

Osad allikad väidavad näiteks, et Robert Pattinson (filmis Edward Cullen) oli võtetele hilinenud ja seega keeranud tuksi välu stseeni. Samuti polnud Slade rahul olnud tema halbade näitlemis oskustega…

Olgu. Kes neid jutte ikka usub? David Salde tweetis isiklikult oma Twitteris fännidele sellise teate:

Eesti keeles kõlaks see umbes nii:

ÕIGED UUDISED: viimased 3 nädalat on läinud suurepäraselt, stseenide uuesti tegemine tundus pigem nagu oleks see olnud kokkutulek teisetega. Rob, Kristen, Taylor, meeskond ja mina andsime endast 110 %.

Nii kummaline. Ma olin eemal kolm nädalat ja tagasi tulles oli kokku keeratud täielikke kõlakaid. Kes teeb selliseid asju uudisteks.

Seega: loodame, et võtted läksid hästi, nagu kinnitas Dave. Arvan, et fännidel on rohkem põhjust uskuda oma lemmik saaga režissööri rohkem, kui mingisuguseid gossip lehtesid!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: