Videvik. Graafiline romaan 1.

Kirjastusel Pegasusel on teatada suurepärane uudis. 16. märtsil avaldatakse üle maailma esimene Stephenie Meyeri „Videviku“ põhjal tehtud graafiline romaan imelihtsa pealkirjaga – „Videvik. Graafiline romaan. 1. osa“. Paljudes maades ilmub vaieldamatult üks selle kevade menukamaid raamatuid täpselt ühel päeval.

Autori heakskiidul ja kaasabil on noor koomiksikunstnik Kim Young loonud imelise graafilise ümberjutustuse miljonitele lugejatele südamesse läinud armastusloost. Pole mõtet tutvustada pikemalt raamatut, mis on paljudel sõnasõnalt peas. Ehk nagu Stephenie Meyer ütles raamatu kohta: „See tõi uuesti mu meelde mu esimese “Videviku” kogemuse. Kui Young saatis mulle uue mapi joonistustega, mõned portreed Edwardist või Bellast lausa hüppasid pildist välja ja järsku tundsin end jälle täpselt samamoodi nagu sel suvel, kui ma nende lugu kirjutasin.“

„Videvik. Graafiline romaan. 1. osa“ ilmub 16. märtsil 2010 ja maksab 195.00 krooni. Kõigil Noorteka raamatuklubi liikmetel on võimalik raamat endale tellida juba täna. Nagu alati, on hind soodsam (175.00) ja nagu kombeks, saavad klubiliikmed ka sel korral raamatu kätte enne teisi. „Videvik. Graafiline romaan. 2. osa“ ilmumise täpse aja loodame teile teada anda lähemal ajal. Raamatut saab soodsamalt ette tellida kuni 16. märtsini.

Liitu raamatuklubiga ja telli raamat SIIN

[Kirjastus Pegasus]

Advertisements

2 Responses to Videvik. Graafiline romaan 1.

  1. Oksana says:

    Raamatukaan küll ostma ei kutsu,kuidagi fake näeb välja vms 😀 aga kuna twilightifänn siis peab ilmselt otsma 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: