Miks pole Videvik enam Scorecard Review Movie Awardsi kandidaatite hulgas?

Hiljuti kirjutasin sellest, et Kid’s Choice Awardsil on Noorkuu kandideeriate seas, kuid nüüd üks päris üllatav ja võib olla ka üsna kehv uudis. Nimelt varem oli Noorkuu kanditaat veel ühel auhinna gaalal – täpsemalt Scorecard Review Movie Awardsil. Just nimelt – OLI kanditaat, sest ‹‹tänu›› fännide liigsele agarusele, enam Noorkuud kandidaatide seast leida ei saa.

Jeff Bayer avaldas oma amteliku põhjenduse, miks enam Noorkuud valikute hulgas pole. Mees rääkis, et ta otsustas filmi eemaldada, kuna paljud twihardid andsid Videvikule 10 punkti aga muudele filmidele panid ohtralt ühtesid, lootes manipuleerida tulemustega. Bayer lisab veel, et tal pole midagi Videviku vastu, kuid tema arvates pole mingit mõtet manipuleerida tulemustega selle nimel, et oma lemmikutel paremini läheks. Näitena toob Jeff Bayer veel selle, et Videviku punktisumma oli 9.3, järgmine koht kuulus filmile Crazy Heart, mille summa oli – uskuge või mitte – 3.8. See näitab väga hästi, mida twihardid suutsid korda saata.

Bayer vabandab veel kõikide fännide eest, kel see tegevus võttis palju aega ja enam polegi võimalik oma lemmik filmile toetust avaldada.

Naljaka seigana räägib ta veel, et Edward sai Jacobist rohkem hääli kategoorias: BEST ACTION HERO / VILLAIN / SUPERHUMAN (eesti keeles: Parim võitlus kangelane / lurjus /  ülivõimekas inimene). Kuid mis sel siis imelikku on? Just see, et Edward teenis kõige rohkem nii esimese koha punkte, kui ka väga väga madalaid punkte. Seega, nii tiim Jacobi kui ka tiim Edwardi pooldajad olid väga agarad oma lemmikuid toetama.

Jacob Black oli kanditaat kategoorias: Best action hero. Bayeri sõnul oli kokkuvõttes Edward siiski selle kategooria võitja…

Mina isiklikult ei leia selles midagi halba, et fännid nii palju hääletasid. See on siiki ju fännide töö – oma lemmikuid toetada, nii kuidas vähegi jaksad! Küll Videvikul, Noorkuul, Päikesevarjutusel ja ehk ka Koidukumal tuleb veel palju, palju üritusi, kus on nende poolt veel võimalik oma häält anda.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: