“Noorkuu” meesstaarid panid plikad kinos kiljuma.

SOOJAD SUHTED: «Noorkuus» saavad Bella (Kristen Stewart) ja hunt-indiaanlane Jacob (Taylor Lautner) väga lähedaseks, sest just päikseline Jacob aitab neiul üle saada valusast hüvastijätust armastatud vampiiri Edwardiga. Kumb mees jääb peale?Eile [kuna artikkel on vanem, siis on mõeldud 27. novembrit – TL EST.] Eesti kinodes esilinastunud “Videviku” saaga teine osa “Noorkuu” tähendab kaht naistemagnetit ühe hoobiga: neidusid paneb ahhetama nii piltilus romantiline vampiir Edward (Robert Pattinson) kui ka libahundist indiaanipoissi Jacobit kehastava Taylor Lautneri vapustav torso.

Filmis demonstreerivad oma ülakeha mõlemad kaunismehed – nii sale ja kahvatu Robert Pattinson (vampiir Edward) kui ka matšolik ja tõmmu Taylor Lautner (libahunt Jacob). Kui Lautner on meedias tunnistanud, et nautis palja ülakehaga stseene, siis Pattinson on kurtnud, et kaamera ees on ebamugav riideid maha koorida.

USA kirjaniku Stephenie Meyeri samanimelise ülimenuka raamatusarja põhjal vändatava filmiseeria teine jagu “Noorkuu” tõi eile hommikul kinno vaatajaid algkoolieast keskeani välja. Publiku seas olid ülekaalus õrnema soo esindajad. Isegi kell 11 oli kinosaal enamjaolt täis – nii mõnigi õpilane tegi koolist poppi. “Kuidas sina ära said?” muljetati omavahel elavalt. Peituti nii haiguse, arstivisiidi kui ka koduste põhjuste varju.

“Aa-aa!” ahhetasid neiud, kui üks peategelasi – tavalisse tüdrukusse Bellasse (Kristen Stewart) armunud inimsõbralik vampiir Edward, kes toitub üksnes loomaverest – end esimest korda ilmutas. Tänu sellele rollile on 23aastasest Robert Pattinsonist saanud tõeline naistelemmik (Briti ajakiri Glamour valis ta tänavu isegi maailma seksikaimaks meheks), kuigi muusikust näitleja väidab, et tüdrukud jumaldavad pigem Edwardit kui teda.

Rohkem peale linki!!

Rahvas vilistas saalis

Samavõrd vajus publikul suu lahti siis, kui Bella indiaanlasest sõber Jacob Black sõbranna verejooksu peatamiseks särgi seljast rebis ja oma ülitrimmis torso paljastas. Rahvas vilistas ja aplodeeris vaimustunult.

Et “Noorkuus” saab Jacobist libahunt ning sellega kaasnevad tohutud musklid, pidi 17aastane Taylor Lautner end elu eest mehelikumasse vormi ajama. Kohe, kui “Videviku” võtted läbi, hakkas ta jõusaalis rassima ja nii palju sööma, kui jaksas. Varem õbluke noormees kosus üle 10 kilo. Vaev tasus end ehk liigagi ära, sest nüüd on ta naisfännidega puhta hädas: augustis kirjutas Female First, et üks 40ndates naine šokeeris näitlejat, kui palus tolle autogrammi sealsamas jalast kistud aluspükstele, millele trükitud lemmiku nimigi.

Võrreldes “Videvikuga” on neljaosalise saaga teises osas rohkem intriigi, emotsiooni ja action’it ning tegevus kulgeb hoogsamas tempos. Linateos lõppeb kõige intrigeerivama koha peal. “Nii kaua tuleb veel oodata!” ohkas üks tütarlaps. Sarja kolmas jagu “Päikesevarjutus” peaks kinodesse jõudma juunis.

Allikas ÕHTULEHT.

Advertisements

2 Responses to “Noorkuu” meesstaarid panid plikad kinos kiljuma.

  1. Johanna says:

    ojaaa rahvast oli ikka täiega !:) super elamus , ei kahetse. Taylori särgiära võtmise stseen oli parim 😀 kõik täiega karjusid. (ma ka) 😀

  2. Kairi says:

    Olime ka s6branstiga kinos ja sis kui Bella motikaga matsu pani ja ta s2rgi 2ra v6ttis, oli saalis hull vaikus ja me s6brannaga ohkame ja ma ytlen oma arust vaikselt WOW aga see olevat taha ridadesse ka 2ra kuulda 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: