ELU24 uudiseid.

Valik Taylori – teemalisi uudiseid, mis on hiljuti kõmuportaalist Elu24 läbi lipsanud. Kuna need on nii lühikesed ja kohati ka üpris ebavajaliku sisuga, siis otsustasin need kõik ühe uudisena siia panna.

  • Lautner naudib Bella ja Jacobi suhet “Videviku” saagas.

«Videviku» filmides libahunt Jacobit kehastav Taylor Lautner rääkis, et talle meeldib enda tegelaskuju ja peakangelanna Bella vahel valitsev avatus ning sõprus.

«Asi on selles, et Jacob ja Edward on kaks täiesti erinevat kutti,» vahendab Digitalspy noormehe sõnu.

«Nad on vastandid ja asi sõltub vaid sellest, mis tüüpi tüdruk sa oled,» selgitas ta.

«Kui sulle meeldib salapärasem ja ohtlikum tüüp, siis üks kutt esindab seda. Mina isiklikult armastan Jacobi ja Bella suhet ja seda, kuidas nad sõpradena alustasid,» rääkis näitleja.

«Nad on nii palju avatumad ja saavad teineteisega kõigest rääkida. Bella ja Edwardi suhe on alati pingeline, alati tõsine… See ajab Bellat segadusse,» jätkas Lautner.

«Jacob ei suuda end kontrollida. Kui ta vihastab, siis ta vihastab. Ja ta mõtleb ainult Bellast,» kirjeldas noor filmitäht.

«Ta hoolib temast ja armastab teda. Kui keegi ta teele ette jääb, pole see hea. Ta plahvatab,» lõpetas näitleja.

Rohkem peale pausi.

  • Video: Saatejuht peedistas Taylor Lautnerit.

 

 

Jutusaatejuht Jimmy Kimmel naljatas «Videviku» staar Taylor Lautneri ja lauljatar Taylor Swifti väidetava suhte üle.

Kaks Taylorit pole oma suhtest avalikult rääkinud ning kui Lautner keeldus kommenteerimast samuti saatesse tulnud kaasstaaride Robert Pattinsoni ja Kristen Stewarti tegemisi, pööras Kimmel tähelepanu talle, kirjutas WENN.

«Kuidas sinul läheb? Ma kuulsin, et sa käid Taylor Swiftiga,» ütles Kimmel, mispeale kohmetu Lautner küsis, kust ta seda nägi.

«Kui te Taylor Swiftiga amelete, kas Kanye West on kunagi sisse tormanud?» ei jätnud koomik noort näitlejat

  • Viis head põhjust, miks vaadata filmi “Noorkuu”.

Ajakiri People pani kirja viis paremat asja, mida saab näha filmis «Videviku saaga: Noorkuu».

Hoiatus! Artikkel kirjeldab ka filmis toimuvat!

Jacob Blacki keha

Fotod, millel saab näha näitleja Taylor Lautneri muutumist kiitsakast poisist musklis libahundiks, on levinud juba kuid. Nüüd saab esimest korda näha suurel ekraanil, kuidas Lautner t-särgi seljast rebib ja vapustavat vormi näitab. Tegelikult säriseb ja hõõgub Lautner terves filmis, kui jalutab õrnal joonel, mis eraldab sõprust ja armastust Bella (Kristen Stewart) vastu. Kuigi Bella süda kuulub Edwardile (Robert Pattinson), võib Lautner napsata noore südametemurdja staatuse otse Pattinsoni kahvatu nina alt.

Bella ja Edwardi taaskohtumine

Kui Edward arvab (ekslikult), et tema armsam Bella on surnud, otsustab ta, et pole muud valikut, kui sooritada vapiirienesetapp. Loomulikult on Bella ainus inimene, kes teda päästa saab. Kui ta sööstab läbi rahvahulga ja üle Itaalia väljaku purskkaevu, et Edward päästa, lendavad hingesugulaste vahel ilutulestiku mõõtmetes sädemed.

Libahundibande

Näitlejad, kes mängivad Jacob Blacki tugevakondilist jõuku, pakuvad täiusliku segu teismelistepingest ja raevukast lojaalsusest. Nad lõrisevad ja klähvivad, kiusavad ja piinavad üksteist ning loomulikult võitlevad koos, täpselt nagu «Videviku saaga» autor Stephanie Meyer kirjeldas.

Dakota Fanning

Dakota mängib nääpsukest vampi Jane’i, kellel on kohutav võime – puhtalt keskendumise abil võib ta ohvrile põrgupiina tekitada. Teda pole filmis kaua näha, kuid kui ta sihib oma punased silmad ohvrile ja sosistab pehmelt «Valu!», paneb see kõiki ebamugavusest nihelema.

Huumorimeel

Kuigi «Videviku» seeria põhineb teismeliste ängistusel, tõstab lavastaja Chris Weitz tuju hästiajastatud huumoriga.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: