Taylor Lautneri ja Kristen Stewartiga Brasiilias tehtud intervjuu (osaline tõlge eesti keelde).

new-moon-brazil-01_0.preview
Eile lisasin uudise, kus oli kirjutatud natukene Kristen Stewarti ja Taylor Lautneri tegevustest Brasiilias. Kui Sa pole veel sellega tutvunud, siis võid seda vaadata siit.

Nüüd on aga üks fänn saatnud Newmoonmovie.org-ile saatnud oma kirjelduse üritusest ja samuti ka intrevjuu. Väike lõik ka eesti keelde tõlgituna:

Kristen oli väga sõbralik ja lahe, häbelik, kuid siiski väga kena KÕIGIGA, isegi fännidega. Ta lubas endaga pilti teha paaril tüdrukuga, kes viibisid temaga samas hotellis. Siiski palus ta enda kaitseks ka turvamehi, kui ta tüdrukutega rääkis. Seal oli PALJU inimesi nii hotellis kui ka lennujaamas, inimesed tulid teistest linnadest kohale, et neid näha, või nad vähemalt proovisid tulla.

Taylor ei suhelnud fännidega, ta koguaeg tormas ringi, võib olla ta oli veidike hirmunud. Kuid ta oli väga viisakas ja lahke pressiga.

Kristen kahtlemata üllatas kõiki oma sümpaatiaga, me oleme kuulnud igasuguseid jutte tema kohta, et ta on ebaviisakas, kuid see kord oli ta käitumine täiesti vastupidine. Paljud inimesed hakkasid teda tänu sellele veel rohkem armastama, ta oli jumalik, kuigi see pole uudis… Teil pole aimugi kui palju inimesi seal oli, mitte kõmufotograafe, vaid just palju fänne, see oli hullumeelne. Kristen ütles, et brasiilia fännid on väga soojad, sest üldiselt on fännid rohkem hirmul ja tagasihoidlikud. Ta armastas seda ja meie armastasime teda.

Intervjuu tuleb peale linki.


Tõlgitud on ainult need küsimused, millele on ka Taylor vastanud. Ühele küsimusele panin Kristeni vastuse ka, kuna küsimus oli talle rohkem suunatud ja ausalt öeldes mulle meeldis tema vastus!

Küsimus: Kuidas te tundsite end “Noorkuu” võtetel?
Vastus: Väga põevil olin, selle võimaluse eest. Palju nalja sai. See oli väga hea.

Küsimus: Kuidas teile Comic Con meeldis, mis toimus selle aasta Juulis, San Diegos, nii paljude kirklike fännidega?
Vastus:
Meie fännid on väga kirglikud. Kuid see on nii kõikjal, mitte ainult Californias.

Küsimus: Ühel suurel Brasiilia lehel, kus lapsed ja noorukid hääletavad hetkel parima näitleja poolt, Taylor Lautner saanud isegi rohkem hääli kui Robert Pattinson. Mis arvate sellest?
Vastus:
Oho! Oho (Naerab.) See on tõesti väga kirglik, või mitte? Ma olen õnnelik poiss. Ma armastan oma karakterit. Väga palju. Rob (Robert Pattinson) tuleb sellega toime, ma arvan.

Küsimus:  Mis arvate, kas Bella peaks olema Jacobiga koos?
Taylor Lautner: Nii, ma arvan, et Kristen peab sellele vastama. (Naerab) Edward ja Jacob on totaalselt erinevad. See oleks nagu see, et sul on valida, kas minna vasakule või paremale, saad mõttest aru?
Kristen Stewart:
Ta peaks olema koos Jacobiga. Ta (Bella) tunneb end temaga koos olles vabalt. Ta ei ole pinges, kui ta on koos Jakega. Kuid nagu kõik teavad, siis tüdrukud ei tee just parimaid otsuseid oma valikutes (naerab). Bella jaoks on see katsumus, selle kõigega toime tulla, oma valikuga.

Advertisements

2 Responses to Taylor Lautneri ja Kristen Stewartiga Brasiilias tehtud intervjuu (osaline tõlge eesti keelde).

  1. gertuu says:

    Hm, imelik et Tay Tay ei suhelnud fännidega, ta ju tavaliselt nii sõbralik aga ilmselt tal on juba see Swiftiga seotud tähelepanust kõrni saanud – koguaeg on ju räägitud et nad on paar vms. Aga tore et Kristen käitus ka hästi – pole ime, sest promo on vaja teha ju 😀

  2. Anders says:

    Ma isiklikult arvan, et Taylor Lautneril on tähelepanust kõrini ja sellepärast ta ei soovinud luua kontakti fännidega. Pressiga peab loomulikult viisakas olema, Taylori puhul ma pole üllatunud, et ta viisakas oli, Stewarti puhul aga küll.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: