Videvik. Režissööri märkmik.

videvik-filmiraamat-kaas_102342Homme, 25. augustil, ilmub eesti keelsena Videviku režissööri Catherine Hardwicke’i raamat – ,,Videvik. Režissööri märkmik.’’ Praegu on see ka inglise keelsena saadaval raamatupoodides, kuid nagu juba mainisin, siis alates homsest on see 164 leheküljeline raamat ka eesti keelsena saadaval. Raamat maksab 223 krooni.

Kirjastuse Pegasus kodulehel on üleval selline informatsioon raamatu kohta: Raamatus „Videvik. Režissööri märkmik“ näitab Catherine Hardwicke, kuidas tehti Stephenie Meyeri rahvusvahelisest menukist film, mille populaarsus üllatas kõiki filmi tegijaid. Väikese eelarvega filmist kujunes eelmise aasta suurim läbilöök. Autor jutustab tegelaskujude loomisest, näitlejate valimisest, filmikohtade valimisest ja kõigest, mis ühe filmi loomisega seondub. Raamat on rikkalikult illustreeritud joonistuste ja fotodega.

Osa informatsiooni on pärit Pegasuse kodulehelt.

MUUDATUS – Kuna 25. augustiks polnud raamatut veel poodides, siis uurisin milles asi ja selgus, et raamat ei saanud selleks kuupäevaks valmis. Uueks kuupäevaks lubati 28. august. Hetkel mul täpne informatsioon puudub, kas see nüüd on müügil või ei. Lähiajal proovin täpsustada.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: