Videvik. Režissööri märkmik.

videvik-filmiraamat-kaas_102342Homme, 25. augustil, ilmub eesti keelsena Videviku režissööri Catherine Hardwicke’i raamat – ,,Videvik. Režissööri märkmik.’’ Praegu on see ka inglise keelsena saadaval raamatupoodides, kuid nagu juba mainisin, siis alates homsest on see 164 leheküljeline raamat ka eesti keelsena saadaval. Raamat maksab 223 krooni.

Kirjastuse Pegasus kodulehel on üleval selline informatsioon raamatu kohta: Raamatus „Videvik. Režissööri märkmik“ näitab Catherine Hardwicke, kuidas tehti Stephenie Meyeri rahvusvahelisest menukist film, mille populaarsus üllatas kõiki filmi tegijaid. Väikese eelarvega filmist kujunes eelmise aasta suurim läbilöök. Autor jutustab tegelaskujude loomisest, näitlejate valimisest, filmikohtade valimisest ja kõigest, mis ühe filmi loomisega seondub. Raamat on rikkalikult illustreeritud joonistuste ja fotodega.

Osa informatsiooni on pärit Pegasuse kodulehelt.

MUUDATUS – Kuna 25. augustiks polnud raamatut veel poodides, siis uurisin milles asi ja selgus, et raamat ei saanud selleks kuupäevaks valmis. Uueks kuupäevaks lubati 28. august. Hetkel mul täpne informatsioon puudub, kas see nüüd on müügil või ei. Lähiajal proovin täpsustada.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: